PS122WF1100T4E
MFR.Part #
PS122WF1100T4E
JLCPCB Part #
C2793823
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS