PS101QJ0622T4E
MFR.Part #
PS101QJ0622T4E
JLCPCB Part #
C2793784
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS