HQ0707F1601T5E
MFR.Part #
HQ0707F1601T5E
JLCPCB Part #
C2793027
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 750mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS