NS01WMF3572TEE
MFR.Part #
NS01WMF3572TEE
JLCPCB Part #
C2782040
Description
-55℃~+155℃ 25V 35.7kΩ 50mW ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS