NQ121WJ024JT4E
MFR.Part #
NQ121WJ024JT4E
JLCPCB Part #
C2781905
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS