NQ121WJ0135T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ121WJ0135T4E
JLCPCB Part #
C2781869
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS