NQ121WJ011JT4E
MFR.Part #
NQ121WJ011JT4E
JLCPCB Part #
C2781856
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS