NQ121WF9104T4E
MFR.Part #
NQ121WF9104T4E
JLCPCB Part #
C2781840
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1MΩ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS