NQ121WF620JT4E
MFR.Part #
NQ121WF620JT4E
JLCPCB Part #
C2781813
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS