NQ121WF5601T4E
MFR.Part #
NQ121WF5601T4E
JLCPCB Part #
C2781802
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS