NQ121WF2704T4E
MFR.Part #
NQ121WF2704T4E
JLCPCB Part #
C2781753
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ 200V ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS