NQ121WF2204T4E
MFR.Part #
NQ121WF2204T4E
JLCPCB Part #
C2781740
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ 200V ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS