NQ1007J0913T4E
MFR.Part #
NQ1007J0913T4E
JLCPCB Part #
C2781678
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91kΩ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS