NQ1007J022JT4E
MFR.Part #
NQ1007J022JT4E
JLCPCB Part #
C2781580
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 750mW ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS