NQ1007J0225T4E
MFR.Part #
NQ1007J0225T4E
JLCPCB Part #
C2781579
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS