NQ1007J010JT4E
MFR.Part #
NQ1007J010JT4E
JLCPCB Part #
C2781525
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS