NQ1007F1303T4E
MFR.Part #
NQ1007F1303T4E
JLCPCB Part #
C2781375
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200V 750mW ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS