NQ05W8J036JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ05W8J036JT5E
JLCPCB Part #
C2780659
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.6Ω ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS