NQ05W8F1242T5E
MFR.Part #
NQ05W8F1242T5E
JLCPCB Part #
C2780413
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW 150V ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS