NQ01WMF1132TEE
MFR.Part #
NQ01WMF1132TEE
JLCPCB Part #
C2779704
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 25V 50mW ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS