RT1210WRB07165RL
MFR.Part #
RT1210WRB07165RL
JLCPCB Part #
C3920362
Description
-55℃~+125℃ 165Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS