HQ122WJ0333T4E
MFR.Part #
HQ122WJ0333T4E
JLCPCB Part #
C2778755
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 33kΩ ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS