HQ122WJ016JT4E
MFR.Part #
HQ122WJ016JT4E
JLCPCB Part #
C2778709
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 250V 2W ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS