HQ122WJ015JT4E
MFR.Part #
HQ122WJ015JT4E
JLCPCB Part #
C2778702
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250V 2W ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS