HQ122WF845JT4E
MFR.Part #
HQ122WF845JT4E
JLCPCB Part #
C2778658
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 84.5Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS