HQ122WF750JT4E
MFR.Part #
HQ122WF750JT4E
JLCPCB Part #
C2778649
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 75Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS