HQ122WF6200T4E
MFR.Part #
HQ122WF6200T4E
JLCPCB Part #
C2778630
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 620Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS