HQ122WF3903T4E
MFR.Part #
HQ122WF3903T4E
JLCPCB Part #
C2778597
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 390kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS