HQ122WF1200T4E
MFR.Part #
HQ122WF1200T4E
JLCPCB Part #
C2778509
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250V 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS