HQ122WF100JT4E
MFR.Part #
HQ122WF100JT4E
JLCPCB Part #
C2778500
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250V 2W ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS