HQ101WJ013JT4E
MFR.Part #
HQ101WJ013JT4E
JLCPCB Part #
C2778352
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W 200V ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS