HQ101WF715JT4E
MFR.Part #
HQ101WF715JT4E
JLCPCB Part #
C2778301
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 71.5Ω ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS