HQ101WF160JT4E
MFR.Part #
HQ101WF160JT4E
JLCPCB Part #
C2778190
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS