HQ101WF1005T4E
MFR.Part #
HQ101WF1005T4E
JLCPCB Part #
C2778153
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS