CQ121WF1203T4E
MFR.Part #
CQ121WF1203T4E
JLCPCB Part #
C2771587
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS