HQ03W5F3601T5E
MFR.Part #
HQ03W5F3601T5E
JLCPCB Part #
C2791934
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.6kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS