CQ06W4J075JT5E
MFR.Part #
CQ06W4J075JT5E
JLCPCB Part #
C2771343
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5Ω ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS