4D02WGJ0133TCE
MFR.Part #
4D02WGJ0133TCE
JLCPCB Part #
C2769537
Description
13kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS