25121WF576KT4E
MFR.Part #
25121WF576KT4E
JLCPCB Part #
C2769190
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS