25121WF464JT4E
MFR.Part #
25121WF464JT4E
JLCPCB Part #
C2769163
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS