25121WD1500T4E
MFR.Part #
25121WD1500T4E
JLCPCB Part #
C2768926
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS