16P8WGJ0201T4E
MFR.Part #
16P8WGJ0201T4E
JLCPCB Part #
C2768369
Description
16 200Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS