0805W8D4021T5E
MFR.Part #
0805W8D4021T5E
JLCPCB Part #
C2767389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS