0603WAD115KT5E
MFR.Part #
0603WAD115KT5E
JLCPCB Part #
C2766969
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS