0105WHJ082JTDE
MFR.Part #
0105WHJ082JTDE
JLCPCB Part #
C2766431
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 15V 31.25mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS