0105WHJ0822TDE
MFR.Part #
0105WHJ0822TDE
JLCPCB Part #
C2766430
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS