0105WHF6804TDE
MFR.Part #
0105WHF6804TDE
JLCPCB Part #
C2766367
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS