0105WHF2700TDE
MFR.Part #
0105WHF2700TDE
JLCPCB Part #
C2766309
Description
-55℃~+125℃ 15V 270Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS