HV121WF1004T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV121WF1004T4E
JLCPCB Part #
C2765817
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W 3kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS