CQ121WF180JT4E
MFR.Part #
CQ121WF180JT4E
JLCPCB Part #
C2765709
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS